Sık Sorulan Sorular

Bir çok sorunuzun cevabını aşağıda bulabilirsiniz,

merak ettiğiniz başka sorular için

lütfen müşteri hizmetlerimiz ile iletişime geçiniz.

Medservice image

Dünyanın çeşitli yerlerindeki merkezlerimizle sizlere hizmet vermekteyiz. Bulunduğunuz ülkeye göre müşteri hizmetlerimizle irtibata geçebilirsiniz.

Ayrıca görüntülü arama ile online olarak Dünya'nın her yerinden terapi alabilirsiniz.

Söylenilenleri anlayabilen ve kendini ifade edebilen herkes bilinçaltı terapiden fayda görür.

Bilinçaltı terapiden göreceğiniz faydayı hızlandıracak faktörler;

- Terapiste doğruları söylemek, bir şeyleri gizlememek. Terapist danışandan aldığı bilgilere göre hareket eder, danışan için küçük veya önemsiz olan bir şey terapi için çok önemli olabilir.

- Terapisti doğru bilgilendirmek; Az veya çok olumlu değişiklikleri görmezden gelmeyerek paylaşmak, seanslarda çalışılan konuda doğru yol almayı sağlar.

- Terapide söylenen komutlara uymak - Seanslarda yapılan bilinçaltı değişimin kalıcı olması için; verilen basit ödevlerin en az %80 ini yapmak.

- Terapiye fiziksel olarak hazır gelmek (uykusuz, sarhoş, aç, yorgun vs değil) - Konsantre olarak duyguya girmek - Seanslara uzun aralar vermeden düzenli gelmek - Sorunu kabul ederek iyileşmeyi istemek - Bilinçaltı terapi yöntemlerine ve terapiste güvenmek - Seanslarda kurtulmak istenen ana soruna ve nedenlerine odaklanmak.

Bedenin fiziksel tüm fonksiyonlarını Beyin yönetmektedir; Beyin “frontal lob” isimli BİLİNÇLİ kısmı bedensel tüm fonksiyonların %0,1’e yakınını düşünerek, mantıkla ve niyet ederek yönetebilmektedir. Beynin “limbik sistem” isimli BİLİNÇALTI kısmı ise tüm fonksiyonların %99,9’a yakınını düşünmeden, otomatik olarak yönetir. Tüm kasların, bağışıklık sisteminin, kalbin, duyu organlarının, cildin, sinir sisteminin, midenin, bağırsakların az, çok veya normal çalışmasını otomatik olarak BİLİNÇALTI kontrol eder. Bilinçaltı otomatik çalışma sistemini, yaşanılan olayların “duygusal” etkileri ile programlar. Yaşanılan olumsuz olaylar bu sistemin anormal çalışmasına ve hastalıklara neden olur. Profesyonel bir bilinçaltı terapi ile olumsuz olayların etkileri bilinçaltından temizlenerek, bilinçaltının tekrar düzgün çalışması ve sorunların düzelmesi sağlanır.

Herkes doğal olarak sorunundan bir an evvel kurtulmak ister, hatta bazı danışanlar 1-2 seansta iyileşmeyi bekler.

Bilinçaltı terapilerde bu çok çok nadir olan bir durumdur, sorunun ana kaynağının tamamen temizlenmediği durumlardaki iyileşme, genelde geçici iyileşmedir veya bir semptomun bastırılmasıdır.

Terapist ilk seansın sonunda kişiyi tanıyarak sorunun ana kaynaklarını tespit eder, topladığı bilgilere göre bilinçaltında alışacağı konuları planlar ve danışana terapinin ortalama kaç seans süreceği bilgisini verir.

Bilinçaltına yerleşmiş ve soruna neden olan duygular bilinçaltı terapi ile temizlendikçe bazı danışanlarda iyileşme başlayabilir ama asıl sonuç bilinçaltı terapi sürecinin tamamlanması ile görülür.

Örneğin 13 seans sürecek bir bağımlılıktan kurtulma terapisinde 3. seansta kurtulmayı beklemek veya 9 seans sürecek erken boşalma terapisinde 5. seansta sorunun düzeleceğini beklemek hayal kırıklığı oluşturur.

Hemen değişim bekleyip acele etmeden, sabırla, düzenli bir şekilde terapi alıp bilinçaltındaki birikmiş sorunların temizlenmesiyle iyileşme olur.

Her insanın geçmişte yaşadıkları ve bunların bilinçaltına işlemesi farklıdır.

Bir sorunun kaç seansta iyileşebileceği; kişinin geçmişte yaşadıklarına, bilinçaltına etkisine, uzman tarafından verilen basit ödevleri yapmasına, iyileşme isteğine, konsantrasyonuna, algılama kapasitesine göre değişir.

Öncelikle Bilinçaltı uzmanımızla ilk seansınızı yapıyorsunuz.

Bu seansta kurtulmak istediğiniz sorunun ana kaynakları, bilinçaltınızdaki nedenleri ve dereceleri tespit ediliyor ve sizi tanıyor. İlk seans sonrasında sorununuzun iyileşmesi için uzmanımız kaç seansa ihtiyacınız olduğu bilgisini veriyor.

Seanslar 1 saat sürer, İlk deneme seansında tanışma da olacağı için yaklaşık 1,5 saat sürer.

İlk seans sonrasında yeni randevunuzu ayarlıyoruz.

Pearl Therapy’nin bir arada kullandığı EFT, EMDR, Nefes, Hipnoz ve diğer Bilinçaltı yöntemleri ile ilgili bir çok bilimsel çalışma, kitap, makale ve program mevcuttur.

Bilimsel Çalışma Yapan Bazı Kurumlar:

Harvard Tıp Okulu, Journal of Clinical Psychology, The Association for Comprehensive Energy Psychology, Las Vegas, Bohne, Eschenröder, Wilhelm-Gössling,(2006) Energetische Psychtherapie

Bilinçaltıyla ilgili bilimsel çalışmalar yapan bazı ünlü bilim insanları:

Dr. Bruce Lipton

Dr. Deepak Chopra

Dr. Joe Dispenza

Dr. David Feinstein

ve daha bir çok bilim insanı, yazar, araştırmacı ve akademisyen mevcut

Pearl Therapy’nin kullandığı EFT, Hipnoz, Nefes, Bioenerji gibi bilinçaltı yöntemlerinin hepsi, dünya genelinde kabul edilmiş ve uluslararası geçerli sertifikalarla belgelenmiştir.

Harward gibi birçok seçkin üniversite tarafından bu yöntemlerin faydalarıyla ilgili birçok bilimsel çalışmalar yapılmıştır.

Ancak, hangi yöntem olursa olsun, bir yöntemin kim olursa olsun herkes için % 100 işe yaradığını garanti etmek mümkün değildir.

Tıp dahil bir kişiye İyileşme Garantisi Vermek Yasal Olarak Ta Suçtur!

Ayrıca tam olarak iyileşmek bilinçaltı uzmanının yanı sıra danışana ve son olarak Yaratıcıya bağlıdır. Bilinçaltı uzmanının gerekli eğitim, bilgi ve tecrübeye sahip olması ve iyi bir performans göstermesi gerekirken, danışana da iyileşme için yapacağı bazı görevler düşer.

Şartlar sağlandığında başarı ile sonuçlanma oranı %100 e yakındır ve muhtemelen siz de bir çok kişi gibi sorununuzdan kurtulmuş olacaksınız.

Eğer istisnai bir durumunuz var ise, uzmanımızın ilk seans sonrası size; devam etmemeniz gerektiğini içtenlikle söyleyeceğine emin olabilirsiniz.

Pearl Therapy’de seanslar, üniversite eğitimlerinin yanı sıra, Hipnoz, EFT, Regresyon, Nefes Terapisi, Bioenerji, Koçluk, Stres Yönetimi, Etkin Dinleme, Sağlık psikolojisi, Kuantum Enerji, Aile Danışmanlığı, Reiki gibi konularda uluslararası sertifikalı özel eğitimler almış, profesyonel, kadın ve erkek bilinçaltı uzmanları tarafından uygulanmaktadır.

Bu tür uygulamaları sadece bu uygulamalarla ilgili eğitimleri almış ve resmi olarak onaylı sertifikası olan kişiler uygulayabilirler!

Psikiyatri ve Psikoloji gibi bölümlerin standart lisans eğitiminde yukarıda yöntemlerinin uzmanlık ve uygulayıcılık eğitimleri verilmez.

Bir doktor veya psikolog veya herhangi birinin yukarıdaki özel uzmanlık gerektiren uygulamaların eğitimini almadan ve geçerli sertifikaları olmadan bu yöntemleri uygulamaları veya bilir kişi olarak bilgi vermeleri yasal ve doğru değildir.

Bilinçaltı yöntemleri tıbbın yerine geçen bir tedavi veya ilaç değildir ve sorunlara yaklaşımı bu yöntemlerden çok daha farklıdır!

Pearl Therapy’de uzun yıllardır bu konuda çalışan, eğitimli, alanında uzmanlar tarafından profesyonel hizmet verilmektedir.

Pearl Therapy; Bilinçaltı terapi, Master terapi, 3T Sağlıklı yaşam koçluğu, EFT, Hipnoz, EMDR, Nefes, Regresyon, Sedona, Bioenerji, Kuantum enerji, Reiki, Stres yönetimi, Biorezonans, Hacamat, Sülük, Psikiyatrist, psikolog, diyetisyen gibi bir çok farklı şifa hizmetini tek bir çatı altında barındırır.

Pearl Therapy’nin uyguladığı BİLİNÇALTI TERAPİ yöntemleri tıp, psikolog, psikiyatrist, doktor vs gibi bir hizmet değildir.

Avrupa ve Amerika’da Türkçe konuşan insanlara hizmet vermektedir.

Pearl Therapy işini profesyonel bir şekilde yapmaya gayret etmektedir.

Bir yönteme inanmak kesinlikle o yöntemden göreceğiniz faydayı arttırır ve hızlandırır,

Ama kullandığımız EFT ve Hipnoz gibi bilinçaltı yöntemlerinde inansanız da, inanmasanız da, konsantre olup, söylenenlere uyduğunuzda seanslara düzenli gelip verilen basit ödevleri yaptığınızda fayda görürsünüz.

Pearl Therapy olarak;

Her türlü

-Psikolojik

-Fiziksel

-Bağımlılık

Ve Ailevi Sorunlarınızın iyileşmesi için Dünya’nın farklı ülkelerinde, Türkçe konuşan uzmanlarımızla hizmet veriyoruz.

Verdiğimiz Hizmetler;

1-Holistik Bilinçaltı Terapi

Bilinçaltı terapi seanslarında kullanılan yöntemlerden bazıları: EFT, Hipnoz, EMDR, Regresyon, Sedona, Nefes, Bilinçaltı Sembol Dili vbg

2-Bilinçaltı Temelli Aile Danışmanlığı

Evlilikte, evlilik öncesi, boşanma öncesi ve sonrası, anne baba ve çocuk ilişkilerinde

3-Bilinçaltı Temelli Koçluk

(3T Holistik Sağlık Koçluğu, Eğitim Koçluğu, İş Ve Kariyer Koçluğu)

4-Modern Tıp

Psikiyatrist, Psikolog, Diyetisyen

5-Destekleyici Ve Alternatif Tıp

Hacamat, Sülük, Akapunktur, Kuru Kupa

6-Enerji Uygulamaları

Bioenerji, Reiki, Biorezonans, Kuantum enerji, kozmik enerji

7-Eğitim ve Seminerler

8-Bütüncül Master Terapi

Bilinçaltı da dahil olmak üzere tüm yöntemleri kapsar.

Kurtulmak istediğiniz sorun bilinçaltı kaynaklı olduğu için,

Holistik bilinçaltı terapi sürecinde herhangi bir ilaç veya cihaz kullanılmaz.

Çünkü, ilaçlar, cihazlar veya ameliyatlar sorunun ana kaynağı olan bilinçaltınızı değiştirmez.

Sorunun ana kaynağı olan bilinçaltını iyileştirmek yerine semptomları bastırmaya çalışır.

İlaç endüstrisinin, ömür boyu ilaç kullandırmaya çalışarak sürekli gelir elde etmeye çalıştığı artık neredeyse herkes tarafından biliniyor.

Bu kimyasallar bazen kısa süreli ve geçici bir iyileşme gösterir, bazen tamamen başarısız olur, Ama her iki durumda da sorunun ana kaynağı olan bilinçaltındaki kodları çözmeyerek fark ettiğiniz veya fark etmediğiniz yan etkileri ile çok daha büyük sorunlara neden olabilir.

İlaçlar gerçekten zorunlu kalındığı durumlarda belirli süre için "gerçekten alanında uzman" doktorlar tarafından verildiğinde kullanılabilir.

İlaçlar hakkında video izleme listesi; Medikal sektörüyle ilgili program tıbbi suiistimal https://www.netflix.com/watch/80170862 Sağlık komplosu https://www.netflix.com/watch/80174177 İlaçlarla ilgili program https://www.netflix.com/title/80117831 https://www.netflix.com/watch/81251342 ilaç sektörü ile doktorlar arasındaki ilişkiyi gösteren yaşanmış olay belgeseli https://www.netflix.com/watch/81016260

Açmış olduğumuz eğitimlere katılabilirsiniz,

Ayrıca aşağıdaki linklerdeki sesli kitapları izleme listelerindeki videoları izleyerek genel bilgi sahibi olabilirsiniz.

Dikkat! Bu linkleri paylaşmamız oradaki her bilginin %100 doğru olduğu ve katıldığımız anlamına gelmez ama genel bilgi sahibi olmak için faydalıdır.

EFT Nedir video izleme listesi: İzlemek için tıklayınız.

Pearl Therapy: İzlemek için tıklayınız.

Hipnoz nedir: İzlemek için tıklayınız.

Bilinçaltı nedir video izleme listesi: İzlemek için tıklayınız.

“Bilinçaltının gücü” sesli kitabı

Tamamını dinlemek için oynatma listesindeki tüm videoları sırasıyla dinleyin (1,25 veya 1,5 şeklinde videoyu hızlandırarak dinleyebilirsiniz)

İzlemek için tıklayınız.

İlaçlar hakkında video izleme listesi; İzlemek için tıklayınız.

-Kimsenin olmadığı, Kimsenin sizi duymadığı, görmediği, rahatça konuşabileceğiniz, rahatça ağlayabileceğiniz, rahatça içinizdeki duyguları söyleyebileceğiniz

-Sessiz Bilinçaltı çalışması esnasında kimsenin içeri girmeyeceği rahat bir ortamda olun

-Seans esnasında arabadan, sokaktan, parktan veya uyuyan birilerinin yanı gibi sessiz olmanız gereken bir yerden bağlanmayın

-Rahat bir koltukta hipnoza girmeye hazır bir şekilde oturun (kendinizi serbest bırakabileceğiniz, arkanıza yaslanabileceğiniz bir yer)

-Hipnoz bir uyku değil derin konsantrasyon halidir ve bilinciniz açık ama kenarda bekliyor olacak. Gözleriniz kapalı olacak ama sorularımıza cevap verebilecek, soru sorabilecek, duygularınızı ifade edebiliyor, gördüklerinizi anlatabiliyor olacaksınız.

-Mümkünse yanınızda yastıklar olsun (kollarınız rahat olması için kollarınızın altına ve başınızın arkasına alabilirsiniz)

-Görüşme görüntülü arama ile olacağı için cep telefonunuz veya kameralı bilgisayarınızla iletişim kuracağız

-Bağlanacağınız cihazda görüntülü görüşme yapabilmemiz için Skype ve Telegram kurulu ve daha önceden denenmiş olsun

-Seans vaktinde sizi arayabilmesi için seanstan önce Skype ve Telegram kullanıcı adınızı uzmanımıza yollayın

-Seans esnasında bölünmemek için bağlandığınız cihazda whatsapp varsa tüm bildirimlerini kapayın

-Bağlanacağınız cihazın ön kamerasını, gövdenizi ve başınızı görecek ve oturacağınız yerin karşısında sabit duracak şekilde ayarlayın (ellerinizin ve vucudunuzun seans esnasında serbest ve rahat olması gerekiyor)

-Bağlandığınız cihaz şarja takılı olsun veya pil seviyesi uzun süre dayanabiliyorsa şarjı full olsun

-Telefonunuzu seans esnasında uçak moduna alın ve wireless ile internete bağlanın (aramalar ile seansın bölünmemesi için)

-Hipnoza girerken ve hipnozdayken uzmanı iyi duyabilmeniz ve kablolarla uğraşmamak için Şarjı Tam dolu iyi bir Bluetooth kulaklık kullanabilirsiniz.

-Seans öncesi koltukta rahat bir şekilde hazır olun ve seanstan 5 dk önce gözlerinizi kapayarak burnunuzdan yavaş-derin nefes alarak ağzınızdan yavaşça verin ve kendinizi serbest bırakarak gevşeyin

-Seans esnasında söylemek istediklerinizi unutmamak için bir kağıda not alarak yanınızda tutabilirsiniz

-Seans sonrası söylenecekleri not almak için yanınızda bir not kağıdı ve kalem olsun

-Seanslar 60dk sürer (ilk seans 90dk ya yakın sürer)

-Seans öncesi bilinçaltı uzmanına size gönderilen formları tam doldurarak göndermeniz seansta avantajınıza olacaktır

-Yanınızda 1 bardak su olsun

-Seans bir esnasında yemek yenmez, su dışında bir içecek, alkol, kahve veya sigara içilmez, başka işlerle uğraşılmaz

Yüzyüze seans öncesi önemli hatırlatmalar;

-Merkezimize seans saatinizden 15 dk önce gelerek dinlenin (trafik olabileceğini hesap ederek yola çıkınız, seans başlangıç ve bitiş zamanları sabit olduğu için geç kaldığınız taktirde seans sürenizden gitmiş olacak)

-Seansınız için ne erken, ne geç, tam vaktinde giriş kapısına gelin (sizin seans vaktinizden önce uzmanınız sizden önceki danışan ile seansta olabilir, seans saatinden 5 dk önceye kadar LÜTFEN ZİLE BASMAYIN ve aramayın. Geldiğinizi bildirmek için MESAJ gönderebilirsiniz)

-Seansa girmeden önce WC ihtiyacınızı giderin

-Seans esnasında cep telefonunuz uçak modunda olsun veya dışarıda bırakın (çalması, titremesi veya ışığının yanıp sönmesi hem sizin hem de uzmanımızın konsantrasyonu bozabilir)

-Seansa gelirken çok aç, çok tok, çok uykusuz, çok yorgun olmamaya özen gösterin

-Seansa gelirken söyleyeceklerinizle ilgili notlarınız yanınızda olsun

-Seansta rahat olabilir ve içtenlikle her şeyi konuşabilirsiniz

-2. Seanstan itibaren her seanstan 1 gün önce uzmana durumunuzla ilgili sesli veya yazılı mesaj gönderin

-Seansa gelirken içinizden iyileşmek ve fayda görmek için olumlu niyet etmeniz iyileşmenizi kolaylaştıracaktır

-Size yardımcı olmak için sevgiyle bekliyor olacağız 🙂✋

Holistik Bilinçaltı terapi ile;

EFT, Hipnoz, EMDR, Regresyon, Sedona, Nefes, Bilinçaltı Sembol Dili ve bunlar gibi birçok bilinçaltı terapi yöntemi bir arada kullanılarak,

-bilinçaltındaki sorunun ana kaynağı olan bu kodlar değiştirilir

-ve sistemin normal çalışarak iyileşmesi sağlanır

Randevu kayıt işlemi tamamlandıktan sonra İlk seans öncesi ön tanıma ve bilgilendirme formları yollanarak, uzmanımız tarafından danışanın daha iyi tanınması ve sorunun ana kaynakları ile ilgili ön bilgi edinmesi sağlanır.

İlk seansta;

+ Tanıma, ve tanışma

+ Bilinçaltı terapiyi deneme

+ Uzman tarafından sorun ve nedenlerinin tespiti

+ Bilinçaltı yatkınlık seviyesi kontrolü

+ Bilinçaltı terapi ile sorunun çözümüne ön başlangıç yapılır.

seanslar 1 saat sürmektedir.

İlk seans yaklaşık 1,5 saat sürmektedir.

Tabii ki yaşadığınız sorunun

-ne kadar ciddi olduğunu,

-hayatınızı bu güne kadar ne kadar olumsuz etkilediğini,

-böyle giderse nasıl sonuçlarla karşılaşabileceğinizi belki de en iyi bilen sizsiniz ve yaşamaya devam ettiğiniz bu sorunlardan kurtulmak için de ne kadar bütçe ayıracağınıza da siz karar vereceksiniz.

Eğer Pearl Therapy'nin uzmanlarından profesyonel destek almak isterseniz, doğal olarak verilen emeğin ücretinin ödenmesi gerekir 🙂

Bedenin fiziksel tüm fonksiyonlarını beyin yönetmektedir!

Beynin “frontal lob” isimli BİLİNÇLİ ön kısmı fiziksel fonksiyonların %0,1'e yakınını niyet ederek ve bilinçaltına komut vererek yönetmektedir.

Örn: Elimizi kaldırmaya niyet ederiz, bilinçaltına bu niyet gider, bilinçaltı bilinçten gelen bu niyeti uygulayabilir veya bazen de uygulamaz.

Beynin “limbik sistem” isimli BİLİNÇALTI kısmı ise duyguların yanı sıra tüm fiziksel fonksiyonların %99,9 a yakınını bilinçsiz olarak otomatik yönetir.

Örn: midenin asit salgılaması, kalbin atması, bağışıklık sisteminin saldırması, cildin kabarması, bağırsağın az veya çok çalışması, penisin sertleşmesi gibi.

Bilinçaltının bu çalışma sistemi, geçmişte yaşanmış olumsuz olayların etkisi ile negatif kodlanır ve fiziksel hastalıkların oluşmasına neden olur.

Profesyonel bir bilinçaltı terapi uzmanı ile negatif kodlamalar bilinçaltından temizlenerek, bedenin tekrar düzgün çalışarak iyileşmesi sağlanır.

Bedenin fiziksel tüm fonksiyonlarını Beyin yönetmektedir; Beyin “frontal lob” isimli BİLİNÇLİ kısmı bedensel tüm fonksiyonların %0,1’e yakınını düşünerek, mantıkla ve niyet ederek yönetebilmektedir.

Beynin “limbik sistem” isimli BİLİNÇALTI kısmı ise tüm fonksiyonların %99,9’a yakınını düşünmeden, otomatik olarak yönetir.

Tüm kasların, bağışıklık sisteminin, kalbin, duyu organlarının, cildin, sinir sisteminin, midenin, bağırsakların az, çok veya normal çalışmasını otomatik olarak BİLİNÇALTI kontrol eder.

Bilinçaltı otomatik çalışma sistemini, yaşanılan olayların “duygusal” etkileri ile programlar. Yaşanılan olumsuz olaylar bu sistemin anormal çalışmasına ve hastalıklara neden olur.

Profesyonel bir bilinçaltı terapi ile olumsuz olayların etkileri bilinçaltından temizlenerek, bilinçaltının tekrar düzgün çalışması ve sorunların düzelmesi sağlanır.

EFT: Emotional Freedom Techniques, (Duygusal Özgürlük Tekniği) yaşamış olduğumuz olayların etkisiyle, bilinçaltımızda duygusal tepkiler oluşur.

Hayatımızı istemediğimiz şekilde kontrole eden sorunlardan kurtulmak için EFT terapisi uygulanır.

Vücudumuzdan çeşitli enerji meridyenleri geçmektedir. EFT uygulamasında; bu meridyenlerin kesişim noktalarına, minik vuruşlar yapılarak, enerji tıkanıklıkları açılır.

Bu esnada telkinlerle istenmeyen duygunun kaynağına inilir.

Bilinçaltında bulunan negatif duygular atılarak, yerine pozitif duygular yüklenir. Böylece sorun temelden çözülmüş olur.

Hipnoz, terapilerde uzmanlarımız tarafından uygulanan bilinçaltı uygulamalarından sadece bir tanesidir. Hipnoz bir iyileşme uygulaması değildir. Hipnozun geçmişi unutturmayı sağlayan bir etkisi yoktur.

Online terapiler, seanslarımızda gerçekleştirilen bilinçaltı uygulamalarının imkanları sayesinde, yüzyüze terapiler kadar verimli geçmektedir.

Birçok danışanımız online terapiyi tercih etmektedir.

İlk seans için randevu aldığınızda ön tanıma formlarını dolduruyorsunuz, bu formları inceleyen uzmanımız ilk seansta sizi, yaşadığınız sorunları, bu sorunların nedenlerini ve bilinçaltınıza etkilerini büyük ölçüde tespit ediyor. Tespitten sonra kurtulmak istediğiniz sorunlar için bir yol haritası belirleyerek sizi bilgilendiriyor.

Bazen bazı sorunlar birbiri ile ilişkili olabildiği gibi bazı sorunlar birbirinden bağımsız olabilmektedir.

Terapilerde kullanılan hipnoza girip te çıkamama gibi bir durum söz konusu değildir, bugüne kadar dünyada böyle bir olay yaşanmamıştır. Hipnoz halinden çıkmak çok kolaydır. Hipnozdaki bir kişi bırakılsa uyuyup uyandığında da kendiliğinden hipnozdan çıkmış olur.

Terapilerdeki hipnozun dışında hemen hemen herkes küçüklüğünden itibaren gördüklerinin ve duydukları ile bazı hipnozlardadır ve ömrü boyunca o hipnozun etkisinde yaşar. ama bunun terapilerde uygulanan hipnozla alakası yoktur.

Ayrıca bilinçaltı seanslarında kullanılan hipnoz bilinçaltı yöntemlerinden sadece biridir ve her seansta kullanılmak zorunda değildir.

Her insanın bilinçaltı, geçmişte yaşadığı olaylardan dolayı, kişiye özel ve farklıdır.

Bilinçaltı terapinin toplam kaç seans süreceği de; o sorunun kişi üzerindeki etkisine, yoğunluğuna, bilinçaltının durumuna, terapiye cevap verme hızına, danışanın konsantrasyonuna, ve danışanın verilen basit görevleri yapmasına göre farklılık gösterir.

İlk tanışma seansı sonrasında, o sorunun iyileşmesi için ortalama kaç seans gerektiği, bilinçaltı terapi uzmanı tarafından danışana söylenir.

Seanslar 1 saat sürmektedir ama ilk seans yaklaşık 1,5 saat sürmektedir.

Birçok danışan hemen 1-2 seansta sorunundan tamamen kurtulmak ve bir an evvel iyileşmek ister.

Terapist ile ilk seansın sonunda danışana özel, kurtulmak istediği sorun için terapinin ortalama kaç seans süreceği bilgisi verilir.

Terapinin etkisini bazen terapi sürecinin başından veya ortasından itibaren yavaş yavaş görmeye başlayabilirsiniz, ama olumlu sonuca terapinin tamamlanması ile ulaşmış olursunuz.

Bu nedenle ilk seans sonunda ortalama kaç seans süreceği bilgisi verilir. Bilinçaltı terapilerde bilinçaltındaki soruna neden olan duygular tamamen temizlenmeden iyileşmeyi beklemek hayal kırıklığına neden olur.

Bilinçaltı Uygulamaları, Aile Danışmanlığı, Yaşam Koçluğu için seans süresi;

İlk deneme seansı: yaklaşık 90dk / Normal seans: 60dk

Psikolog seans süresi;

İlk deneme seansı: 60dk / Normal seans: 45dk

Psikiyatrist, Diyetisyen, Bioenerji veya Reiki için seans süresi:

İlk deneme seansı: 45dk / Normal seans: 30dk

İlk seans sonrasında uzmanlarımız sizi tanıyıp sorununuzu iyice anladıktan sonra sürecin hangi aralıklarla ilerlemesi gerektiği konusunda size bilgi verecektir.

Çoğunlukla terapiler 5 ile 10 gün arasında ara vererek uygulanmaya başlar, terapi süreci ilerledikçe danışanın durumuna göre terapilerin arası 2-3-4 hafta olacak şeklinde değişebilir.

Pearl Therapy haftanın 7 günü hizmet vermektedir.

Seans için tarih belirlerken size ve sizinle terapi yapacak uzmanımıza uygun olan müsait bir randevu saatine kaydınızı oluşturuyoruz.

Çocuklardaki sorunlar çocuğun kendi yaşadıklarından kaynaklanıyor olabildiği gibi ebeveynlerinden de geçmiş olabilir.

Çocuk söylenenleri anlayamayacak kadar küçük ise anne ile çalışılır. Eğer söylenenleri anlayabiliyor ve cevap verebiliyor ise çocukla da çalışılabilir.

Çocukların bilinçaltları yetişkinlere göre daha açık olduğu için daha hızlı iyileşebilmektedirler.

Psikoterapi, uzman klinik psikolog ve psikiyatristlerin yapmış olduğu terapiye denir. EFT, Hipnoz, Regresyon gibi birçok bilinçaltı uygulaması psikolog ve psikiyatristlerin yaptığından farklı bir uygulamadır ve bilinçaltı yöntemlerinin ayrı eğitimleri vardır. Bilinçaltı uygulamaları ile psikoterapi farklı şeylerdir.

Bilinçaltı terapilerde herhangi bir cihaz veya ilaç vs. kullanılmaz. Bilinçaltı insanın ömrü boyunca gördükleri, duydukları ve hissettikleri ile değişir. Bilinçaltının iyileşmesi için de ana yöntem bilinçaltı telkinleridir. Bu telkinler normal bir konuşma gibi olmaz, eft, regresyon, nefes, hipnoz gibi çeşitli yöntemler kullanılarak bilinçaltı ile çalışılır.

“Beynimizin kontrol edemediğimiz kısmı olan bilinçaltı, duygularımızı ve davranışlarımızın %95’ini belirler.”

Mantıklı düşündüğümüzde normalde yapmak istemesek de, kontrol edemediğimiz bazı duygu ve davranışlarımız vardır. (Öfke, sigara, panik, üzüntü, çok yemek, fobi, tik, takıntı, erken boşalma vs gibi) Kontrol edemediğimiz bu duyguların merkezi bilinçaltımızdır! Bilinçaltı kaynaklı, sizi rahatsız eden bu duygulardan Pearl Therapy’nin bilinçaltı terapi yöntemleri ile kurtulabilirsiniz. Kullandığımız bazı bilinçaltı terapi yöntemleri;

EFT, Hipnoz, EMDR, Nefes terapisi. Pearl Therapy’den bilinçaltı terapi hizmetleri haricinde, Aile danışmanlığı, 3T sağlık koçluğu, psikolog, psikiyatrist, diyetisyen, alternatif tıp, enerji uygulamaları ve koçluk hizmetleri de alabilirsiniz.

Pearl Therapy’de uzun yıllardır bu konuda çalışan eğitimli alanında uzmanlar tarafından profesyonel hizmet verilmektedir.

Pearl Therapy’nin bilinçaltı temelli bütüncül master terapi seanslarında tek bir bilinçaltı terapi yöntemi yerine EFT, Hipnoz, EMDR, Nefes, Regresyon, Sedona, Bioenerji, Kuantum enerji, Reiki, Stress yönetimi gibi daha birçok yöntem bir arada kullanılarak danışana maksimum fayda sağlanır.

Bilinçaltı temelli bütüncül master terapi insanın geçmişte yaşadıklarının etkisindeki duyguları ile, yiyip içtikleri ile, enerji bedeni ile, kullandığı eşyalarla, günlük rutinleriyle ve daha farklı bir çok yönü ile bir bütün olduğunu bilir ve bütüncül bir yaklaşım ile danışanlarına yardımcı olur.

Pearl Therapy’nin uyguladığı bilinçaltı temelli bütücül master terapi tıp, psikolog, psikiyatrist, doktor vs gibi bir hizmet değildir.

İlk seans danışanımızı iyice tanıyabilmek için, diğer seanslara göre %50 daha uzun sürmektedir ve %50 indirimlidir.

İndirimli paketler mevcuttur. 4'er seanslık paketler halinde aldığınızda taksitli gibi ödemiş oluyorsunuz. Ödemeler peşin olarak gerçekleştirilir.

Evet,

Toplu paket alımlarınızda ekstra indirimler uygulanmaktadır.

Uygun fiyatlarımız ve paket alımlarında ekstra indirimli fiyatlarımızla pazarlık gerekmeden otomatik indirimler uygulanmaktadır.

Tüm danışanlarımız bizim için kıymetli ve eşit davranma prensibimiz ile tüm danışanlarımıza uyguladığımız indirimlerin dışında herhangi bir pazarlık mümkün değildir.

Ödeme yapıldıktan sonra randevunu kayıt işlemi tamamlanmış oluyor. Randevunuzun yazılması için önce ödeme yapıyorsunuz.

Randevu kayıt işlemleri ödemenin gerçekleşmesi ile tamamlanmış oluyor. Ödemeniz ile randevunuz yazılmış oluyor. Daha sonra ödeme yaptığınızda Rezerve ettiğiniz seans saati hala boş ise randevunuz yazılır, eğer siz ödeme yapana kadar dolmuş olur ise yeni randevu oluşturulur.

Evet. İsterseniz ilk seanstan itibaren indirimli terapi paketlerinden alabilirsiniz.

İsterseniz de önce ilk seansı alarak deneyebilirsiniz, ilk deneme ve tanışma seansından sonra size uygun olan bir paketi alabilirsiniz.

Evet,

Seansa son 24 saatten önce iptal veya erteleme yapılabilmektedir.

Uzmanlarımız plan ve programlarını seans randevularına göre ayarlamaktadır ve mağdur olmamaları için son 24 saat içinde randevu iptali veya erteleme yapılmamaktadır.

Seansa 24 saatten önce iptal durumunda, ödenen ücretin tamamı geri iade edilmektedir.

Sadece ilk seans ücretinin yarısı yeni kayıt açma ücretidir ve randevuyu iptal etme durumunda ilk seans ücretinin yarısı iade edilmektedir.

Paket alımlarında ekstra indirimler uygulanır. Eğer indirimli şekilde paket alındı ve paket dolmadan iptal oldu ise alınan seans sayısının hangi indirim oranına girdiği hesap edilerek kalan ücret geri iade edilir.

Pearl Therapy’nin verdiği çeşitli hizmetler mevcuttur. Bunlardan bilinçaltı uzmanları tarafından uygulanan EFT ve hipnoz gibi bilinçaltı uygulamaları özel hizmete girmektedir ve hizmet ücreti sigorta tarafından karşılamamaktadır.

Ama modern tıp alanına dahil olan, ekibimizdeki uzman psikiyatrist, psikolog ve diyetisyenlerin verdiği hizmetler, ülkeden ülkeye değişmekle beraber, aynı ülke içinde verildi ise sigorta tarafından kısmen karşılanabilmektedir.

Holistik 3T Sağlıklı Yaşam Koçluğu’nda 17 farklı ana başlıkta kişiye özel koçluk ile

👉Tespit

👉Tavsiye

👉Takip

yapılır.

Sorunuzun cevabını bulamazsanız, lütfen bize yazın.

Bu formu bitirebilmek için tarayıcınızda JavaScript'i etkinleştirin.